1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton / Kärumaraton

Lisa ostukorvi

Kuupäev:
 19. august 2018

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses (vaata täpset asukohta), Harju maakond

Start: kell 11:00

Distants: 10 km

Kui palju maksab? 15€


Mis toimub?


1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni raames kutsutakse esmakordselt Eestis ellu Kärumaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega, kes maratoni iseseisvalt veel läbida ei jõua.

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lapsevankriga! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid.

Täiendava info saamiseks loe ka 1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni juhendit ning täpsema rajakaardi leiad siit (valmib juunis).

Stardi- ja finišialas ootab kõiki Kärumaratonil osalejaid ka Pere ja Kodu ala, kus koostöös partneritega on loodud eraldi võimalused lapse mähkimiseks ja toitmiseks. Lisaks on tavapärast 5 kilomeetri teeninduspunkti täiendatud sarnase nn laste telgiga, et ka rajal oleks võimalik kõik vajalik mugavalt ära teha.

Kõikidele registreerunutele väljastatakse lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti vms külge. Lapsevanemale eraldi stardinumbrit ei väljastata. 

Lapse eesnimi pange kirja registreerimisel lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".


NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit. ning osavõtutasude ja registreerimise korralduse kohta leiad täpsema info siit.


1. Kärumaraton FACEBOOKIS!

1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!